Menu
Your Cart

Dorixona Startup Halı Leke Sökücü 20 LT

Dorixona Startup Halı Leke Sökücü 20 LT
Dorixona Startup Halı Leke Sökücü 20 LT

Kullanım Alanları:
Her türlü halı ve tekstil temizliğinde leke çıkarmak ve yardımcı yıkama maddesi olarak kullanılır

Kullanma Talimatı:

Halıda Kullanım; Yıkama sonrası halı lekelerine sprey ile lokal olarak uygulanabileceği gibi, deterjan karışımlı suya 1/100 oranında ilave edilerek takviye edilerek de kullanılabilir. Lekelerde kullanmak için; Her cins çamaşırda ve tekstil ürününde lekenin üzerine Dorixona leke sökücüyü korkmadan uygulayabilirsiniz. Birkaç dakika sonra, kurumasını beklemeden deterjana Dorixona leke sökücü ilave ederek yıkayın. Lekeye hemüz yeniyken müdahale etmek daha iyi sonuç verecektir. Makinada Kullanım; Deterjanı makinanın deterjan gözüne koyun ve makineyi çalıştırın. Makine su almaya başlayınca, deterjan gözüne 100 ml (2 fincan kadar) Dorixona Leke sökücü ilave edin. Zor ve kurumuş lekeler için; 2ml (1 çay kaşığı) Dorixona leke sökücüyü leke üzerine uygulayın ve anlatıldığı gibi işlem uygulayın. Bazı lekeler birden fazla ön yıkama gerektirebilir. Suya bastırma; 4 litre suya 50ml (1 fincan) Dorixona leke sökücü ekleyerek, renkli çamaşırlarda maksimum 6 saat suda bekletebilirsiniz. Su sıcaklığının maksimum 40 derece olmasına özen gösteriniz.

Kullanım Önerileri

Uygulama yapacağınız kumaşın etiketi üzerinde yazan yıkama talimatlarına mutlaka uyun. Renklerin dayanıklılığını hazırladığınız karışımı uygulayacağınız kumaşın görünmeyen bir yerinde önceden deneyerek kontrol ediniz. Çamaşırları iyice durulamadan ya da direkt güneş ışığına maruz bırakmayınız. Tahta, metal gibi yüzeylerde kullanıma uygun değildir.

Tüketicinin Dikkatine

Kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. Cildi korumak amacıyla uzun süre temasta bulundurmayınız. El, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanmayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Gözle teması halinde derhal bol su ile yıkayınız. Gıda maddelerinden uzakta ve serin  ortamda muhafaza ederek güneş ışığından koruyunuz. Ciltte tahrişe neden olabilir. Kullanım sırasında göz koruyucu kullanın. Kullanım sonrası ellerinizi iyice yıkayınız. Cilt tahrişi oluşması halinde tıbbi destek alınız. Kirlenmiş giysilerinizi çıkarın ve yeniden kullanmadan evvel yıkayınız.

Görüntülenme : 1167
550,00TL
784,00TL
Bu sitede çerez politikası uygulanmaktadır. Sitemize giriş yaparak çerez politikamızı kabul etmiş sayılırsınız.